Anasayfa / ETKİNLİK REHBERİ / 12 AY ALAÇATI ETKİNLİKLER
ACAR ORGANİZASYON/Özel çocuklara özel yılbaşı eğlencesi


Çeşme Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Çeşme'deki özel eğitim gören özel çocukları ağırlayarak, özel yılbaşı eğlencesi düzenledi.Çeşme'nin tek organizasyon şirketi olan ve sosyal sorumluluk projelerine verdiği destekle tanınan Acar Organizasyon da, müzik sistemi, yapay kar cihazı, pamuk şeker ve patlamış mısır ikramları ile özel öğrencilerin eğlencesine katkıda bulundu.

DETAYLAR
ALAÇATI YENİ YIL ŞENLİĞİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ.


Alaçatı Yeni Yıl Şenliği bu yıl da birbirinden farklı kültür etkinlikleri ve hediye alternatifleri ile Alavya Hotel’de gerçekleşti ve 08-09 Aralık’ta Alaçatı bir kere daha yeni yıl havasına büründü.

DETAYLAR
ALAVYA OTEL 'TEMİZ ALAÇATI' PROJESİ İLE 350 ATIK ŞİŞEDEN YILBAŞI AĞACI


Alavya Oteli, başlattığı farkındalık hareketi ile temiz bir Alaçatı için yeni bir sosyal sorumluluk projesine daha imza attı. İlkini Şebnem & Celal Çapa ve Çeşme Belediyesinin katkılarıyla gerçekleştirilen çöp toplama etkinliği büyük bir ilgi görünce, daha temiz bir Alaçatı için Alavya ekibi her hafta düzenli olarak bu etkinliği sürdürmek amacıyla yepyeni bir proje başlattı. Komşu işletmelerle el ele, gönül gönüle bir adım atıldı. İkinci hafta Alavya ekibine Köşe Kahve ve ekibi destek sağlayarak Alaçatı sokaklarını tertemiz yaptı. Üçüncü sırada Hoshaff ve ekibi yer aldı. Alavya öncülüğünde her hafta düzenli olarak gerçekleştirilen çevre temizliği projesi müthiş bir ilgi toplayarak, komşu işletmelerin de katılımıyla çevrede müthiş bir güç birliği sağladı.

DETAYLAR
EMITT 23. Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarında tekrar Çeşme Rüzgarı Esti


Türkiye'nin en önemli uluslararası turizm fuarı olan, İstanbul'daki EMITT Turizm Fuarında Çeşme standı"Bölge Tanıtımını Yansıtan En iyi Stand" plaketini alarak bu yıl da ses getirdi.

DETAYLAR
Hande Bilten ile Temel Sanat Eğitimi


13/11/2018 Saat: 14.00'de Eski Tütün Dükkanında gerçekleştirilen etkinlikte katılımcılar sanat tarihi ve temel sanat eğitimi konuları üzerine keyifli dakikalar geçirtiler.

DETAYLAR
Yılbaşı Coşkusu Çeşme Cadde Plus’ta Yaşandı


Çeşme’nin en çok ziyaret edilen ve buluşma noktalarından bir olan Cadde Plus Alışveriş Merkezi, 4 gün boyunca düzenlediği 'Hediyelik Eşya Günleri'nde yılbaşına özel sürprizlerle konuklarını ağırladıı.

DETAYLAR
Zeytin Bereketi / KÖSTEM ZEYTİNYAĞI MÜZESİ


İzmir'in Urla ilçesi Uzunkuyu Mahallesi'ndeki Köstem Zeytinyağı Müzesi'nde, çok sayıda uzmanın katıldığı bir zeytinyağı çalıştayı düzenlendi.

DETAYLAR