Anasayfa / MEKAN REHBERİ / Restoranlar & Cafeler
ARVEN ALAÇATI


Alaçatı'nın en merkezi yerinde, kalabalık ve gürültüden uzak vaha gibi bir sakinlik sunuyor. Arven Wine Butik'ten tadına bakarak seçeceğiniz şarabınızla birlikte limon ve nar ağaçları altında, lavanta kokularıyla sarmalanan bahçemizde yerinizi alıp menümüzdeki türk ve dünya mutfağından en seçkin lezzetlerin keyfine bakabilirsiniz.

DETAYLAR
AVRASYA EV YEMEKLERİ


Okulundan değil ama mutfağından yetişip 28 yıllık yemek tecrübesini Malatya’dan Alaçatı’ya taşıyan şef Mustafa Dumanlıdağ’ın 10 yıl önce hizmete açtığı Avrasya Ev Yemekleri Restoranı Türk mutfağındaki doğu-batı sentezinin en güzel örneklerinden biri olarak deneyimli kadrosu ile 12 ay hizmet veriyor.

DETAYLAR
KÖŞEKAHVE


2004, Alaçatı, hayal, heyecan, inanç, güven, emek, beyaz, çiçek, başlangıç, mutluluk, sevgi, özen, çaba, anı, aşk, söz, kutlama, özlem, kavuşma, sürpriz, samimiyet, saygı, konuk, dost, sohbet, keyif, değer, yaşanmışlık, aile, 14 yıl ve #bizbirekibiz 14 senelik hikayemizin özü, özeti…

DETAYLAR
KAPARİ BAHÇE


"Suyun iki yakasından" lezzetler bulabileceğiniz Kapari Bahçe’nin menüsünde Ege'nin yerel otlarının yanı sıra Hania Böreği, Yunan Usulü Musakka, Deniz mahsullü Linguine, Santorini Fava, Izgara Ahtapot, Karides Saganaki, Kehribar Beğendi, Karamel Rüyası gibi lezzetleri bulabilirsiniz.

DETAYLAR
KARİNA ALAÇATI


Deniz mahsullerinden oluşan Karina mutfağında, çeşitli ege mezelerini, günlük taze deniz balıkları ve nefis kalamar, karides, ahtapot, istiridye, ıstakoz gibi deniz ürünlerini farklı tatlar da yiyebilirsiniz.

DETAYLAR
LIMBURGIA


Limburgia olarak kalite, Avrupa piyasasında yarım asırı aşkın süredir faaliyette olan partnerlerimizin gücü, lezzet ve değer prensiplerimizin mükemmel karışımıyla, Avrupa’nın en özel tatlarını ithal ve imal ediyoruz. Tecrübeli ekibimizin ülke çapında hızlı ve kaliteli lojistik hizmetiyle, seçkin otel, restoran, bireysel ve kurumsal kafelerden oluşan müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

DETAYLAR