Anasayfa / SÖRF - TENİS - BEACHLER / ASPC (ALAÇATI SURF PARADISE CLUB)

ASPC (ALAÇATI SURF PARADISE CLUB)

ASPC (ALAÇATI SURF PARADISE CLUB)

ASPC Sörf Okulu, VDWS (Verband Deutsche Windsurf Schule) ve TYF (TürkiyeYelkenFederasyonu) üyesidir. 25 ülkede geçerliliği olan VDWS eğitmen sertifikasına sahip, İngilizce, Almanca, Fransızca, Rusça ve Türkçe dahil 5 dilde eğitim veren, alanında yetkin eğitmenleri ve uzman kadrosunun yanında her sezon yenilenen ekipmanları ile yerli ve yabancı misafirlerine üst düzey hizmet vermeyi 25 yıldır sürdürmektedir.

    

Çocuk Kampı Eğitim Paketleri

ASPC Sörf Okulu, VDWS (Verband Deutsche Windsurf Schule) ve TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) üyesi olmakla birlikte VDWS eğitmen sertifikasına sahip, 5 dilde eğitim veren eğitmenleri ve uzman kadrosu ile 16 yıldır çocuk kampları düzenlemektedir. Alaçatı surf koyunda en iyi konuma sahip okulumuzda, çocuklarımız rüzgar sörfünün temellerini profesyonel eğitmen kadromuz eşliğinde disiplin ve eğlence ile öğrenirken, eğitim dışı zamanlarda da merkezimizin sağladğı onlarca outdoor aktiviteyi (basketbol, voleybol, tenis, mini futbol, masa tenisi, badminton, sup, langırt, frizbi) güvenle ve keyifle deneyimleyecekler.

DEV Studio


Fitness - Yoga - Pilates

Bu yaz ASPC istasyonun içinde yer alan Dev-Studio ile yazınıza hareket katın. Dev-Studio’nun deneyimli ve eğlenceli ekibinin size özel hazırladığı bireysel antremanlar ile sağlıklı ve fit bir vücuda ASPC tesisinin sunduğu tüm ayrıcalıklar eşliğinde kolayca ulaşacaksınız. Dev-Studio; Yoga, Pilates, Personal Training, Cross-Fit, TRX, Functional Training ve daha fazlasını sizler için ASPC spor merkezi içerisinde tek bir çatı altına toplayarak veriyor.

Basketbol Okulu


Aspc Kids Camp organizasyonunda, genç sörfçülerimizin en gözde kara aktivitesi olan basketbolu APSC & IKBA BASKETBOL OKULU (İbrahim Kutluay Basketball Academy) ortaklığında, onlar için daha profesyonel bir hale getirdik. Böylece tüm kışı yoğun bir okul ve antrenman temposunda geçiren katılımcılarımızın hem zihnen dinlenebilecekleri, hem de bedenen yeni sezona hazırlanabilecekleri en uygun ortamı hazırladık.

Bu yaz ilki gerçekleşecek olan ASPC & IKBA Yaz Basketbol Kampı’mız, Eski milli basketbolcu – Antrenörümüz Hüsnü ÇAKIRGİL ve ekibi yönetiminde 6-9 ve 10-13 yaş aralığındaki kız ve erkek öğrencilerin katılımına açıktır. 4 haftalık periyotlardan oluşan kamp dönemlerinde, katılımcılar haftanın 2 günü, 3 günü ya da bütün hafta içi şeklinde değişen antreman programlarından kendilerine en uygun olanı seçebileceklerdir.