Anasayfa / ALIŞVERİŞ & SANAT / EGETEST ÇEVRE ÖLÇÜM VE KAL. HİZMETLERİ

EGETEST ÇEVRE ÖLÇÜM VE KAL. HİZMETLERİ

EGETEST ÇEVRE ÖLÇÜM VE KAL. HİZMETLERİ

Çevre sorunları; hava, su, toprak ve gürültü kirliliği olarak karşımıza çikmaktadır. Özellikle sera gazlarının olumsuz etkilerinin belirgin bir şekilde gözlenebilir olması, nüfus artışına paralel olarak çevre sorunlarında meydana gelen artışlar ve dünyamızın geleceği konusunda duyulan endişeler çevre bilincinin gelişmesine ve önem kazanmasına neden olmuştur. Son yıllarda özellikle hava ve gürültü kirliliklerinde meydana gelen artışlarla birlikte T.C.Çevre ve Şehirlik Bakanlığı’nın almış olduğu önlemler çerçevesinde yayınlanan yeni ve revize yönetmeliklerle birlikte bu durum, düzenli olarak yapilacak olan ölçüm ve mühendislik hizmetleri ihtiyacını doğurmaktadır.

Bu bağlamda söz konusu ihtiyaçların doğru, güvenilir ve izlenebilir olarak karşılanması oldukça önem arz etmektedir. Bu olgudan hareketle 10 yıllık tecrübemizi yansıtabileceğimiz, kaliteli, güvenilir ve eksiksiz hizmet veren lider bir kuruluş olma hedefi ile yola çikmış bulunmaktayız.

TS EN ISO 17025 Laboratuar Yönetim Sistemi çerçevesinde çalışan, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafindan yetkilendirilmiş, kaliteli hizmet anlayışına sahip, her türlü çevre sorununuzda çözüm ortağınız olabilecek, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile çalışan, yeniliklere açık, müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ile çıktiğımız bu yolda sizlerle uzun süreli bir çalisma içerisine girmeye ve sizlerden alacağımız güçle sektörün lideri olmaya talibiz.

Adres:  Egetest İzmir Kazım Dirik Mah. 296/2 Sokak No:1 Daire: 101-103 Bornova İZMİR

Tel: +90 232 339 23 83

www.egetest.com.tr