ION CLUB

ION CLUB

TUTKU VE YAŞAM TARZI, RENKLER VE KARAKTERLER, AKSİYON VE HEYECAN, ZEVK VE ÖZGÜRLÜK, KÜLTÜR VE DOSTLUK, DOĞA VE DEĞİŞKENLİK, SAYGI VE SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK.

ION CLUB için suyun üzerinde eğlenmek sörf yapmaktan daha fazlasıdır. Çeşitli sörf sporlarını müşterilerimize erişilebilir yapmak için her gün elimizden gelenin en iyisini yapmaktayız. Her ne kadar windsurf, kitesurf, SUP ve bisikletin her biri kendi cazibesine sahip olsa da hiç değişmeyen iki ortak noktaları var; doğada aksiyon ve sonsuz eğlence.

Müşterilerimize destek olmak ve emniyetlerini sağlamak için tamamı uluslararası IKO ve VDWS sertifikalı, en yüksek seviyede eğitim görmüş eğitmenlerimizle hizmet vermekteyiz. B2B telsiz iletişimi ve elbette kurtarma botları da diğer emniyet tedbirlerimiz arasında yer almaktadır. Bazı merkezlerimizde isteğe bağlı ücretsiz shuttle hizmeti de sağlamaktayız.

200 ÇALIŞAN - 28 MİLLİYET - 20 LİSAN 

ION CLUB, bu kadar farklı ülkeden ekip üyelerine sahip olduğu için gurur duymaktadır. Kültürlerin ve karakterlerin çeşitliliği, geniş bir bilgi yelpazesinin yanı sıra özel bir atmosfer de yaratmaktadır. Bizim için, bireylerin bu sıra dışı karışımı ve ekip çalışmasına olan yatkınlıkları, başarılı, hizmet odaklı ve yetkin bir ekibin anahtarıdır. 

Merkezlerimizde kullanılan malzemenin kalitesi ve görünüşünün çok yüksek müşteri beklentilerini karşılaması gerektiği tartışılmaz olsa da bizi rakiplerimizden ayıran noktalar yarattığımız atmosfer ve sağladığımız özel hizmet anlayışıdır! Ve biz bunu harika ekibimize borçluyuz!

ION CLUB EKİPMANLARI

 EN İYİ EKİPMANLAR, EN İYİ MARKALAR, EN İYİ ORTAKLAR 

Artık her şeyin birbirine bağlantılı olduğu dünyamızda başarılı ve güvenilir ortaklıklar vazgeçilmez bir gerekliliktir. Boards & More, profesyonelliği ile farklı merkezlerimiz için her sene en yeni ekipmanlara yaptığımız yatırımlarda sıra dışı bir çözüm ortağı haline gelmiştir. 

Markaları olan DUOTONE Kiteboarding, DUOTONE Windsurfing, FANATIC ve ION ürünleri, piyasada seçkinliğin simgesi olarak görülmektedir. Her şey müşterilerimizin koşulsuz mutluluğu için!

SEYAHAT UZMANLARI

Surfing Elements şirketinin bir iştiraki olan Fun & Fly, 30 yılı aşkın bir süredir faaliyette olup dünyanın her yerindeki merkezlere taşıdığı yıllık 3000’den fazla konuk sayısıyla Fransa’da pazar lideri konumundadır.

SURF SHOPS 

Shop bulunan merkezlerimiz: 

Golf de Roses, İspanya / Essaouira, Fas / Dakhla, Fas / Alaçatı, Türkiye / Tarifa, İspanya / Karpathos, Yunanistan

ION CLUB BUSINESS

ION CLUB

Sahibi olup yönettiğimiz 24 Ion Club merkezinde her seviyede windsurfing, kitesurfing, surfing ve SUP dersleri yanı sıra bisiklet kiralama hizmeti vermekteyiz.

FBC  

Tüm dünyada 12 bağımsız merkezden oluşan bir ‘Fanatic, the Boarders Centers’ (FBC) ağını yönetmekteyiz. Genç ve heyecanlı FBC, ION CLUB portföyündeki diğer markalardan farklı bir yapıya sahiptir. Surfing Elements, özel girişimcilerin sahip olduğu ve windsurfing dünya pazar lideri konumundaki Fanatic için marka ve konsept yönetimini yürütmektedir.

ION CLUB ana sitesinde bütün destinasyonlar hakkında İngilizce ve Almanca bilgilere erişebilirsiniz.  WWW.ION-CLUB.NET

Diğer ION CLUB siteleri:

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

www.ionclubmauritius.com

DÜNYA ÇAPINDAKİ TUR OPERATÖRLERİ

Almanya, İspanya, Polonya, Rusya, Fransa, Belçika, İsviçre, İngiltere, Slovenya, Avusturya

Ana tur operatörü ağı:

Almanya: Travel People, Sun&Fun, Surf&Action - Fransa: Fun & Fly - İngiltere: Sportif, Planet Sports - Rusya: Windclub - İsviçre: Windtravel -  İtalya: Sun&Fun - Avusturya: Retter Reisen - Belçika: Hightech Travel

SAYILARLA ION CLUB

500.000 saat su üzerinde aksiyon

100.000 ders saati

30.000 mutlu müşteri (2018)

14 kitesurf merkezi

16 windsurf merkezi

3.000 board, kite ve yelken

200 ekip üyesi

SÜRDÜRÜLEBİLİRLİK

‘’KIYILARIMIZI KORUYALIM Kİ ‘RÜZGAR VE SÖRF SPORLARINI BOZULMAMIŞ GÜZELLİKLERDE YAPABİLELİM’’

                                                                                                                              - Surfing Elements 

Sürdürülebilirlik, Surfing Elements için çekirdek değerlerden birisidir. Doğal çevremize - ki burada bu muhteşem sporları yapmaktayız - ve bize işletme ve oyun alanı sunan yerel topluluklara karşı gerçek bir sorumluluğumuz olduğuna inanıyoruz. Bu bilinçle hareket ederek ve bünyemizdeki bütün çalışanların dahil olmasıyla elde ettiğimiz sonuçlar:

  • Mültikültürel takımlar (23 ülke)
  • Kullanılmış veya bozulmuş ekipman ve malzemenin montaj elemanları, kül tablaları ve aksesuarlara dönüştürülmesi
  • Duşlarda ve ekipman temizliğinde kullanılan suyun dikkatli yönetimi
  • Tedarikçilerimizle kullanılan ambalaj miktarını azaltmak için ortak çalışma
  • Mümkün olan merkezlerde güneş enerjisi kullanımı
  • Müşterilerimiz ve yerel halkın da dahil olduğu plaj temizliği
  • Yerel halkın çocuklarına yeni beceriler ve perspektif edinmelerinde destek
  • Eko merkez ve sürdürülebilir otel ortaklıkları 

Sürdürülebilirlik hedef değil, bir süreçtir. Biz de bu hayati yolculukta bize yardımcı olmanız için size ilham verebileceğimizi umut ediyoruz.

Sürdürülebilirlik konusundaki desteği için Responsibility Ltd.’den Ivor Hopkins’e özellikle teşekkür ederiz.