Anasayfa / OTELLER / PERİ ART HOTEL

PERİ ART HOTEL

PERİ ART HOTEL

Otelimiz Alaçatı’nın merkezinde, tüm restoran, cafe ve mağazalara birkaç adım uzaklıktadır; aynı zamanda kalabalık ve gürültüden uzak bir konumdadır. Koruduğumuz yöresel dokuyu, sanatsal dokunuşlarla süslediğimiz konseptimizle 2012 yılında hizmete açıldık. Yüksek tavanlı, klimalı, kaloriferli, son derece konforlu ve şık 6 odamızla tüm yıl boyunca konaklayabileceğiniz sıcak bir ev ortamını sizlere sunuyoruz. Aynı zamanda otelimiz içerisinde oluşturduğumuz sanat galerisinde çeşitli sanatçıların eserlerini görebilir ve yıl boyu değişen sergi programlarıyla tatiliniz içerisinde farklı bir sanat yolculuğuna çıkabilirsiniz.
Sabahları yöresel ürünler, sizler için özel hazırladığımız reçeller ve taze demlenmiş çayın olduğu harika bir köy kahvaltısının ardından sakızlı bir kahveyle güzel bir güne başlayıp, gün içerisinde Alaçatı köy içi ve civarını keşfedebilir, mevsimine göre Alaçatı ve Çeşme yarımadasının değişik koylarında yer alan plajlarda deniz keyfi yapabilirsiniz. Otelimiz, Ilıca plajına 2 km, Ayayorgi koyuna 8 km, surf merkezlerine ise 1 km mesafededir.
Bizler, birbirinden güzel anılar ve kıymetli dostlar edinmek, bununla beraber Alaçatı’yı ve daracık sokaklarını keyifle sizlerle paylaşmak için bekliyor ve sizleri gerçek bir Alaçatı deneyimi yaşamaya davet ediyoruz.

İpek-Sinan ATAY

Adres: Yeni Mecidiye Mahallesi 3045 Sk. No.3 Çeşme / Alaçatı / İzmir

Tel: +90 (232) 716 74 88    +90 (532) 138 65 57    +90 (533) 708 00 62

E-posta: info@periart.com.tr

Web: www.periart.com.tr