Anasayfa / OTELLER / SEDİRLİ EV

SEDİRLİ EV

SEDİRLİ EV

Sedirli Ev konuklarıyla her köşesinin nostaljik tadını, bahçesinin huzurunu, ev yapımı yemeklerini, Alaçatı’nın daracık sokaklarını keyifle paylaşıyor.Her yıl yeni çiçekler ekiliyor, annemin reçelleri rafa çıkıyor, sakızlı kahveler öğütülüyor, bisikletlerin lastikleri şişiriliyor…

Hayatın en tatlı ve heyecanlı koşuşturmaları devam ediyor.. Bu mekan DÜŞ, SEVGİ ve ARKADAŞLIĞIN oluşumudur.

Haydi sizler de tatil tarihlerinizi ayarlayın, kışın gelin şömine karşısında müzik dinleyin, kitap okuyun, bahar ve yaz aylarında gelin Alaçatı’nın dinamizmini yaşayın, birlikte hoşca vakit geçirelim. Değirmenleri ve sörfü ile meşhur Alaçatı’nın sıcak günlerinde tatlı bir rüzgar sizi kucaklasın. Şehir merkezindeki popüler barlara, şık dükkan ve lokantara 5-6 dakikalık yürüyüş mesafesinde olmamıza rağmen, rahat odanıza çekildiğinizde sadece sessizliğin sesini duyacaksınız.

Bizim gibi şehirden sıkılıp kaçmak isteyenlere yeşilliği, sadeliği, müziği, sohbeti paylaşmak, ev ortamında güzel günler geçirmek, mutfağımızda hazırlanan leziz yemeklerden tatmak ayrıcalığını yaşamak isterseniz sizleri HUZUR YUVAMIZ , SEDİRLİ EV‘imize bekliyoruz.

Zeynep Erdem - Eda Bilol

Adres: Hacımemiş Mh. 2067 Sk. No:5 Alaçatı-Çeşme/İzmir

Tel :+90 232 7169271   +90 530 5120494

E-posta: info@sedirliev.com

Web: www.sedirliev.com