Anasayfa / DERNEK / ÜYELERİMİZ
ÜYELERİMİZ

ÜYELERİMİZ

ÜYE LİSTESİ İNTERNET SİTESİ

1850 Otel www.1850alacati.com

Acar Organizasyon (Alaçatı Bisiklet) www.alacatibisiklet.com

Ağanbey Atölyesi

Aida Otel

Ala Otel www.alaotel.com

Alacaat Otel

Alaçatı Akçam Zeytincilik

Alaçatı Marina Palace www.alacatimarina.com

Ala Pietra Butik Otel www.alapietrabutikotel.com

Aladya Taş Otel www.aladyatasotel.com

Alakapı Otel www.alakapiotel.com

Alanur Otel www.alacatialanurotel.com

Alavya Butik Otel www.alavya.com.tr

Alkoçlar Otelcilik www.alkoclar.com.tr

Antmare Otel www.antmare.com

Art Yapı Mimarlik

Arven Şarap Evi www.arvenalacati.com

ASPC Alaçatı Surf Paradise Club www.alacati.info

Asmahan Otel www.asmahanotel.com

Asma Yaprağı www.asmayapragi.com.tr

Avenue Alaçatı otel www.avenuealacati.com

Avrasya Lokantası www.alacatiavrasya.com

Babushka Restoran www.babushkaalacati.com

Bedest www.facebook.com/Be-Dest-229696170403172

Bedirhan Butik Otel www.alacatibedirhanotel.com

Bence Ev www.instagram.com/benceev.benceatolye

Ege Beyazhan Otel www.beyazhan.com

Beyevi Butik Otel www.beyevi.com.tr

Bloom Otel www.bloomalacati.com

Boreas Butik Otel

Brera Otel www.brera.com.tr

Cadde 75 Otel www.cadde75otel.com

Casaluna Otel www.casalunahotelalacati.com

Chigdem Butik Otel www.alacatichigdemhotel.com

Club Baba Köy İçi www.clubbabakoyici.com

Cynara Otel

Cumbalı Konak www.cumbalikonak.com

Çayırlı Butik Otel www.cayirlialacatiotel.com

Çiprika Pansiyon www.ciprika.com

Değirmen Otel www.alacatidegirmen.com

Delmar&Konda Suits www.delmarsuites.com

Dondurmino www.dondurmino.com

Dört Mevsim Alaçatı www.dortmevsimalacati.com

Duruhan Otel www.duruhanotel.com

Eftalya 128 A Hotel www.eftalya128a.com

Erendira Otel www.erendirahotel.com

Eritrina Otel www.eritrina.com.tr

Ev Baharat www.evbharat.com

Fahri'nin Yeri www.alacatifahrininyeri.com

Fava Balık Restoran www.1850fava.com

Ferdi Baba Restoran www.ferdibababalik.com

Villa Fora Konak www.forakonak.com

Galanu Suit Alaçatı www.galanosuitesalacati.com

Göbene Konuk Evi www.gobenekonukevi.com

Harmoni Butik Otel www.harmoniotel.com

Hay Otel www.hayotel.com.tr

İmren Han Otel www.alacatiimrenhanotel.com

İncirli Ev www.incirliev.com

İnsula Otel ve Restoran www.insulahotel.com

İstlondon Hotel www.istlondon.com

K&S Tasarım www.facebook.com/KSTasarimSayfasi

Kapari Bahçe Restoran www.kaparibahce.com

Kapari Otel www.alacatikapariotel.com

Karaca Gayrimenkul Danışmanlık www.alacatikaraca.com

Karaferya Restoran www.karaferya.com

Karina Restaurant www.karinaalacati.com.tr

Kesre Otel www.kesreotel.com

Kırmızı Ardıç Kuşu www.alacatikirmiziardic.com

Kinesis İnşaat

Köstem Otel www.alacatikostemhotel.com

Köşe Kahve www.kosekahve.com

Köşe Konak www.kosekonak.com

Krem Otel www.kremhotel.com

Kubil Su Sporları www.caglakubatwindsurf.com

Kupina Otel www.kupinabutikotel.com

Kurabiye Otel www.kurabiyeotel.com

La Capria Suit Otel www.lacapriasuitehotel.com

La Mia Casa Otel www.lamiacasahotel.com

La Vela Otel www.alacatilavela.com

Lale Lodge Otel www.lalelodge.com

La Mira Otel www.lamiraotel.com

Lapis Port Surf Otel www.lapisporthotel.com

Lemi Resimcioğlu

Levin Otel www.levinalacati.com

Limonia Otel www.limonaiahotel.com

Luce Otel www.lucealacati.com

Lucky Angel Otel www.luckyangel.com.tr

Masal Otel www.masalalacati.com.tr

Matrak Sanat www.matraksanat.com

Motto Wind Butik Otel www.mottowind.com

Moy Otel www.moyotelalacati.com

My Transfer www.mytransferizmir.com

Muharrem Kaan Yıldırım

Nayman Suıts www.naymansuites.com.tr

Niyazi Balık Restaurant www.niyazi.com.tr

No:23 Hacımemiş (Sevinç Bilal)

Opus Müzik

Panda Otel www.pandaotel.com.tr

Papazz Restoran www.papaz.com.tr

Peremere Otel www.peremerealacati.com

Peri Art Otel ve Gallery Cafe www.periarthotel.com

Pizza Locale (Engin Öztürk) www.pizzalocale.net

Place Meze Balık www.place.com.tr

Port Otel www.portalacati.com.tr

Port Ladera www.portladera.com

Princess Otel

Pupe Tapas & Concept Store

Roka Bahçe www.rokabahce.com

Rüzgar Otel www.ruzgarhotelalacati.com

Sailors Otel www.sailorsotel.com

Sakin Ev Otel www.sakinev.com

Sedirli Ev www.sedirliev.com

Servili Bahçe

Simira Otel www.simiraotel.com

Şermin Vidori

Alaçatı Sultan Konak www.alacatisultankonak.com

Taş Otel www.tasotel.com

Uğur Matbaa

Viento Otel www.vientoalacati.com

Villa Kore www.villakore.com.tr

Villa Renk Alaçatı www.villarenkalacati.com

Vintage Hotel www.vintagealacati.com

Yalı Çapkını Otel www.alacatiyalicapkini.com

Yasemin Otel www.yaseminalacati.com

Yukarı Sokak www.yukarisokak.com

Alaçatı Zeytin Konak Otel www.alacatizeytinotel.com

BASINDA
BASINDA

ALAÇATI TURİZM DERNEĞİ HAKKINDA
ALAÇATI TURİZM DERNEĞİ HAKKINDA

MİSYON - VİZYON - MANİFESTO
MİSYON - VİZYON - MANİFESTO

YÖNETİM KURULU
YÖNETİM KURULU