Anasayfa / YÖNETİM KURULU / SEMA AYDIN
SEMA AYDIN

SEMA AYDIN

Son bir yıldır Alaçatı’ da otel işletmeciliği yapan Sema AYDIN, iş hayatına tekstil sektöründeki aile şirketinde İhracat- İthalat Müdürü olarak başlangıç yaptı. Hazır giyim alanında iç piyasada imalat-toptan- parekende zinciriyle hizmet veren şirkette aynı zamanda Rusya ve Kuzey Avrupa ülkeleri başta olmak üzere birçok ülkeye ihracat yapıldı. Ailenin eğitim sektöründeki girişiminde de ortaklığı bulunan Aydın, sonrasında bireysel olarak turizm ve fuarcılık alanına geçiş yapmıştır. İzmir iline bağlı bir belediyede Kültür ve Turizm Müdürlüğü yaptıktan sonra, fuarcılık alanına yönelmiştir. Dubai, Hindistan, Yunanistan, Belçika başta olmak üzere, yurtdışındaki birçok fuarın Türkiye temsilciliğini yapan Sema Aydın, sahibi olduğu organizasyon şirketi ile de Türkiye ve ülke dışında kongre, konferans, lansman ve festival gibi etkinlikler gerçekleştirmiştir.
Uzun yıllar Türkiye ile Yunanistan, Arnavutluk, Birleşik Arap Emirlikleri gibi ülkeler arasında da danışmanlık hizmeti vermiş, uluslararası piyasalarda birçok ticari anlaşmanın yapılmasına vesile olmuştur.
TÜGİAD- Türkiye Genç İşadamları Derneği Ege Şubesinde başkan yardımcılığı görevinde bulunan Aydın, halen Türk Yunan Ticaret Odası Türkiye Başkan Yardımcılığı görevini yürütmektedir.
Üniversite çağında bir kız bir oğlan iki çocuk annesi olup, amatör olarak resim yapmakta.Sporun tüm dallarını denemiş, uzun yıllar basketbol oynadıktan sonra hız tutkusunu ralli eğitimi ile tamamlayıp, extreme sporlara olan ilgisi sürmektedir. En büyük hobisi kitap okumak olan Aydın Tedx başta olmak üzere yurtiçi ve yurtdışında bir çok etkinlikte konuşmacı olmuş, sosyal sorumluluk projelerinde yer almaktan çok keyif almaktadır.

HÜSEYİN ÇETİN
HÜSEYİN ÇETİN

SİNAN ATAY
SİNAN ATAY

ZEYNEP BONEVAL
ZEYNEP BONEVAL

KORKUT DENİZERİ
KORKUT DENİZERİ